Dowiedz się, co może dać Twojej firmie

Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer zwiększa współczynnik kliknięć wizytówki Google Moja firma o 30% - a jest to coraz bardziej promowane rozwiązanie przez wyszukiwarkę Google. Klienci, którzy odwiedzili, zakładkę Wirtualny Spacer na wizytówce Google Moja Firma DWUKROTNIE częściej decydowali się odwiedzić to miejsce z Wirtualnym Spacerem 360, ponieważ jest łatwo dostępny tuż pod wynikami wyszukiwania, przed stronami www. Jest to wygodny i użyteczny sposób, ponieważ możemy wybrać trasę dojazdu, zobaczyć wnętrze dlatego tyle osób decyduje się skorzystać z Wirtualnego Spaceru w Mapach Google.

Przyciągnij wzrok

Zanim umówisz termin sesji, rozglądnij się w kierunku 360 stopni i zadbaj o całą scenerię. Warto dodatkowo wyposażyć lokal w elegancki wystrój. Magia pierwszego wrażenia potrafi utrzymywać się długo po obejrzeniu prezentacji. Głównym zadaniem Wirtualnego Spaceru jest przyciągnięcie kupującego na miejsce, gdzie będziesz mógł już sam się opowiedzieć o wszystkich zaletach. Żaden opis nie zagwarantuje takiego odbioru jak realistyczna prezentacja wnętrza.

+15 000

Popularność naszych prezentacji rośnie!

Nasze Wirtualne spacery mają nawet 15k wyświetleń miesięcznie

Sprzedaj nieruchomość

Jeśli wykorzystasz Wirtualny Spacer do sprzedaży nieruchomości, możesz otrzymać kilkukrotnie więcej zapytań od zainteresowanych i tym samym wcześniej sfinalizować transakcję sprzedaży nieruchomości. Wiele biur sprzedaży decyduje się wprowadzić wirtualny spacer jako standard do każdej umowy pośrednictwa. Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami, ponieważ wiemy, że będzie to duże ułatwienie dla obu stron.

Idź z duchem czasu

Multimedialna prezentacja wnętrza jako Narzędzie pomocne w sprzedaży nieruchomości jest w branży zaledwie od kilku lat, coraz częściej wydaje się to niezbędnik sprzedającego. Sprzedaż nieruchomości to spore wyzwanie dla obu stron, Nieraz kupujący wydaja oszczędności wielu lat pracy lub biorą kredyt, niewątpliwie jest to ważna decyzja w ich życiu. Z kolei sprzedający, oprowadzając po nieruchomości, nieraz wychodząc z siebie, stara się zachwalać użyteczność każdego architektonicznego pomysłu poprzednich właścicieli. Czy nie byłoby prościej obu stronom spotkać się w miejscu, które obie strony znają, które widziały z wszystkimi ich walorami, ale też i niedoskonałościami? Panoramy Sferyczne pozwalają rozglądać się obserwującemu w każdym kierunku. Multimedialna prezentacja przestrzeni, jaką znamy pod nazwą Wirtualny Spacer to nieraz niedoceniona pomoc sprzedażowa.

Prezentację zawsze zaczynamy na zewnątrz, aby zaktualizować widok przed obiektem, ponieważ ludzie, którzy nie znają okolicy, będą mogli łatwiej trafić do waszego lokalu.

Skontaktuj się z Nami

Posiadając Wirtualny Spacer Google, prawdopodobieństwo, że potencjalny klient wybierze Twoją firmę — wzrasta DWUKROTNIE!